+905448188877
Kiralık Konteyner-Bursa Kiralık Konteyner-0544 818 88 77
whatsapp 'dan hızlı iletişim kurabilirsiniz.
05448 188 877
whatsapp dan İletişime geçmek için tıkayınız

Bursa konteyner kiralama

Bursa konteyner kiralama

Bursa Konteyner Kiralama

Günümüzde revaçta olan ürünlerden biri olan konteyner kiralama kullanımı her geçen gün artmaktadır. Konteyner evlerin kurulumu basit olması ve ekonomik olmasıyla dikkat çekmektedir.

Kimi vatandaş ise bunlara sahip olmak yerine kiralamayı tercih etmektedir. Kişinin konteyner kiralama sırasında birçok çeşit ile karşılaşması da bu işin diğer avantajlarındandır.

NEC-AY VINC firmasının Bursa Konteyner Kirala sitesinin size verdiği güvence ile Ofis konteyner, yaşam konteyner ya da wc konteyner gibi birçok alanda ürün temin edebilirsiniz.

Kiralık Konteyner Bursa
Kiralık Konteyner Bursa

Bursa Konteyner Kiralama

Konteyner Ev Nedir?

Farklı iklim koşullarına uygun olarak hazırlanabilen gerek özel üretim gerekse seri üretim modellerinden tercih ettiğiniz, kendinize göre seçebildiğiniz 4 duvarlı ev çeşididir. Bursa kiralık konteyner ev çeşitleri arasında size uygun modelleri seçebilmeniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2.El Konteyner

Kısa zamanlı tatil ihtiyaçları için ya da 10 günlük bir gezi için 2 el konteyner kiralama sizin için doğru bir seçim olabilir. Kurulum süresi bakımından kısa zamanlı olması ve her mevsim için uygun olmasıyla öne çıkan bu sektörde her bütçeye uygun modeller bulunmaktadır.

2 ci el konteyner için dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi iklime uygun ev tercihidir. Yanlış iklime uygun 2 el konteyner satın almanız ya da kiralamanız durumunda konfor açısından feragat etmiş olursunuz.

Kiralık Konteyner Bursa
Kiralık Konteyner Bursa

bursa konteyner kiralama

Prefabrik Konteyner

Konteyner fabrika üretimi sırasında hazır olarak üretilmiş olup vinç yardımıyla kurulumu yapılması gereken noktaya getirilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta 10cm yükseklikte düz bir zemine montajlanmasıdır.

Prefabrik konteyner da ise bu yükseklik 30cm olmalıdır. Bu farkın yanı sıra kullanılan malzemeler arasında da farklılıklar mevcuttur. Bu bilgiler ışığında kiralık prefabrik konteyner tercihleriniz arasında olmalıdır.

bursa konteyner kiralama

Konteyner Kullanım Alanları

Doğal afetler gibi birçok zorlu iklim koşullarına dayanıklı olan konteyner çeşitleri genelde inşaat ve şantiyeler içerisinde kullanılmaktadır. Fakat kişiye özel dizayn özellikleri sayesinde ofis, yemekhane, yatakhane, wc, revir, depo ve sosyal tesisler gibi birçok alanda kullanıma uygundur.

Bunlar arasında en çok kullanılan çeşit ise iki odalı konteyner olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen arkasından ise inşaat konteyner kullanımı da son zamanlarda artış göstermiştir.

Konteyner Ev Özellikleri

Standart ölçümleri 2,40* 6,0*2,6 m olarak karşımıza çıkmaktadır. İsteğe bağlı durumlarda ebat değişikliği yapılmaktadır. Deprem gibi doğal afetlere karşı dirençli olan bu yapılarda dış duvar iletim katsayısı 0,4 Kcal/m2Hc, isteğe bağlı çatı eklenmesi durumunda ise bu değer 0.68Kcal/m2Hc olmaktadır.

Kış aylarında ise kar yağışı yoğunluğunda bile sorun teşkil etmemektedir. 80kg’a kadar kar yükü taşıyabilmektedir. Yapımı sırasında kullanılan malzemelere baktığımızda polistren köpük, çelik malzeme, cam yünü ve betopan görmekteyiz.

Müşteri ile fikirbirliği yapılması durumunda malzemelerde ekleme ya da çıkarma yapmamız mümkündür.

Kiralık Konteyner Bursa
Kiralık Konteyner Bursa
bursa konteyner kiralama

Konteyner Kiralama Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konteyner kiralama sırasında yapılan birçok hatalar mevcuttur. Bunların yaşanmaması için bazı önlemler mevcuttur. İlk olarak kiralamak istediğiniz konteyner için yakından gözlem yapmalısınız.

Duvarlar arasındaki küçük bir delik bile size rahatsızlık vermeye yeterlidir. Telefondan resim atılarak kiralama işlemi sırasında birçok tatsızlık ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda kalmamak için insan gözü ile görmenizde fayda var. Örneğin kimyasal malzemeler için kullanılmış olan bir konteyner sizin yaşam alanınızı tehlikeye atabilir.

bursa konteyner kiralama

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise kozmetik anlamda güzel olsun diye malzeme alanında yanlış tercihte bulunmamanız olacaktır. Örneğin dış cephesi kaplamasız olursa rüzgâra karşı dayanıksız olur.

Bu durumda rüzgâr alan bir yerde konteyner kiralama düşünüyorsanız yoğun rüzgâr durumunda istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve 2 el konteyner fiyatları için Bursa konteyner kirala adlı sitemizi ziyaret edebilir ve inşaat konteyner fiyatları arasında en uygununu temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN