+905448188877
Kiralık Konteyner-Bursa Kiralık Konteyner-0544 818 88 77
whatsapp 'dan hızlı iletişim kurabilirsiniz.
05448 188 877
whatsapp dan İletişime geçmek için tıkayınız

2. El Konteyner Kiralama

2. El Konteyner Kiralama

2. El Konteyner Kiralama

Konteynerler yapı ve lojistik açıdan kullanılan bir tür malzemedir. Bu konteynerler farklı amaçlar doğrultusunda kullanılıyor. Konteyner denildiği zaman yük taşımacılığı amacı ile kullanılan aletler akla geliyor.

Ancak konteyner kelimesi modüler yapı sektöründe kiralık prefabrik konteyner olarak da kullanılabiliyor. Konteynerler farklı amaçlar için kullanılan ürünlerdir. Bunlar konaklama amacı ile de kullanılabiliyor.

Whatsapp
Telefon
2.el konteyner kiralama
2.el konteyner kiralama

Lojistik Sektöründe Kullanılan Konteynerler

İçerisine çeşitli malzemeler yerleştirilen ve çelik kutu yapımında olan, Uluslararası deniz, kara ticaretinde kullanılan bütün malzemelerin korunaklı bir şekilde herhangi bir zarar almadan taşınmasına olanak sağlayan üründür. Konteynerler sıfır olabildiği gibi ikinci el olarak da satılabiliyor. Bursa Kiralık Konteyner sitelerinden kiralık ikinci el konteynerler alabilirsiniz.

2. El Konteyner Kiralama

Prefabrik Yapı Sektöründe Konteyner Kullanılması

Konteynerler çok kullanışlı olan dış yüzeyleri çelikten yapılmış olunan, soğuktan ve aşırı sıcaktan ürünleri koruyan bir şeydir. Kullanım amacı farklılık gösteriyor. Pek çok yerde konteyner kullanıldığını görebilirsiniz. Konteynerlerin fiyatları biraz pahalıdır. Bu yüzden insanlar konteyner kiralama işini cazip görüyor ve ihtiyaçlarını bu şekilde gideriyor.

2. El Konteyner Kiralama

Ev Yapımında Olan Konteynerler

Ev yapımında olan konteynerler alınabiliyor ya da kiralanabiliyor. Genellikle göçmenlerin, inşaat sektöründe bulunan ve konar göçer şeklinde yaşamak zorunda kalan insanların tercih etmiş oldukları yapılardır. Bu konteynerler deprem, sel, heyelan gibi doğal afet bölgelerinde zor durumda kalmış evlerinde sorun olan ve evsiz kalan insanlar tarafından da kullanılabiliyor. 2 el konteyner kiralama yapan vatandaşları bu alanlarda görebilmeniz mümkündür.

2.el konteyner kiralama
2.el konteyner kiralama

Lojistik Ve Prefabrik Alanda Kullanılan Konteynerler

Lojistik sektöründe kullanılan konteynerler deniz ve kara taşımacılığı yani ticaret için kullanılırken, prefabrik sektöründe konteynerler bir ev modelinde kullanılabiliyor. Bu şekilde iki farklı amaca hizmet edebiliyor. Çok kullanışlı olan ve diğer yapı malzemelerine göre daha uygun olan ürünlerdir.

Çelikten yapılırlar. 2 ci el konteyner de bu şekilde kullanılabiliyor. İkinci el olan konteynerler daha uygun fiyatlı iken sıfır olan konteynerler daha pahalıdır. Bu yüzden genellikle ikinci el olan konteynerler tercih ediliyor ve bunlar da çoğunlukla kiralanıyor.

2. El Konteyner Kiralama

Whatsapp
Telefon

Demonte Konteyner Nedir?

Demonte konteyner demek normal ölçüler de, standartlar da olan konteynerleri taşınabilir bir hale gelmesidir. Fabrikalar da ve atölyeler de kurulan ve yapılan bu ürünler kullanılacağı alana göre, kurulumlarına göre yapımları tamamlanan konteynerlerdir.

Bu konteynerler genellikle uzun süren bir inşaat projesinde geçici bir şekilde korunma ve barınma ihtiyacını karşılayan yapılardır. Bunlar odalar şeklinde olabiliyor. iki odalı konteyner tek odalı olan konteynerden çok daha avantajlıdır. Biri mutfak diğeri oda olarak kullanılabiliyor ya da her ikisi de oda şeklinde kullanılabiliyor.

2. El Konteyner Kiralama

İnşaat Alanında Kullanılan Konteyner

İnşaat alanında kullanılmış olan konteynerler tuvalet, yemek, duş, giyinme, barınma, yemekhane, koğuş gibi ihtiyaçları karşılayabilecek bir niteliktedir. inşaat konteyner bu şekilde kullanılabiliyor. Çok amaçlı olan konteynerler sayesinde insanlar dışarda temel ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bu konteynerler ev görevi görüyor.

2. El Konteyner Kiralama

Konteyner Kullanım Alanları

Genellikle inşaat sektöründe kullanılan bir yapıdır. İnşaat konteyner fiyatları çok pahalı değildir. Aksine uygun fiyatlı olan yapılardır. Ancak ikinci el daha çok tercih ediliyor.

Whatsapp
Telefon

Konteyner Genel Kullanım Amacı

Konteyner kullanım alanları oldukça fazla ancak inşaat alanın da çok tercih ediliyor. 2 el konteyner bu alanlarda kullanımlarını görmek mümkündür.

İnşaat alanında, bekçiler için, güvenlik kulübesi şeklinde de kullanılabiliyor, banyo, tuvalet, yemekhane, koğuş şeklinde konteyner kullanımları mümkündür. 2 el konteyner fiyatları yeni olanlara oranla çok daha uygundur.

İnsanlar bu yüzden bunları daha fazla tercih ediyor. Bunun yanı sıra satın almak yerine kiralama yapıyorlar. Konteynerler çok kullanışlı çelik yapılı ürünlerdir. Neredeyse her alanda kullanılan bir üründür. Doğal afet bölgelerinde ve inşaat bölgelerinde, şantiyelerde kullanılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN